SEO uzmanı
Arama motoru optimizastonu uzmanı ile arama motorlarında markanızı üst sıralara taşımaya hazır olun.

Yerel SEO

Yerelde markanıza rakip tanımamaya hazırlanın. Yerel SEO ile ilk olmak avantajdır.

Teknik SEO

Web sitenizi teknik açıdan kusursuz bir yapıya kavuşturuyorum.

Optimizasyon

Her açıdan web sitenizi arama motorları için optimize edilmiş hale getiriyorum.

Arama Motoru Optimizasyonu Sürecimiz

Benzersiz bir SEO süreci, işletmeniz için harika sonuçlar verir!

Müşteri gereksinimlerinin analizi, web siteniz ve rakipleriniz, üzerine inşa etmemiz için sağlam bir temel oluşturan Keşif sürecin bir parçasıdır.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Benzersiz iş hedeflerinize göre hedeflemek için potansiyel anahtar kelimeleri özenle araştırır ve belirleriz.

REKABET ANALİZİ

Anahtar kelime araştırmasına dayalı olarak rakiplerinizin kim olduğu hakkında derinlemesine analizler yapıyorum.

SEO DENETİMİ

Hem site içi hem de site dışı SEO faktörlerini göz önünde bulundurarak SEO performansını izlemek için parametreler belirledik.

Uzun vadeli SEO hedeflerine ulaşmak için sayfa içi optimizasyon, sayfa dışı optimizasyon ve içerik pazarlaması için uygulanabilir bir eylem planı oluşturuyorum.


SAYFA ÜZERİNDE STRATEJİ

Arama motorlarında kolayca bulunabilmesi için bir web sitesinin kodunu ve içeriğini optimize etmek için mükemmel bir strateji oluşturuyoruz.

SAYFA DIŞI STRATEJİ

Bağlantı kurma faaliyetlerini yürütmek için bir strateji oluşturuyor ve bu amaçla yararlanılacak kanalları belirliyoruz.

İÇERİK PAZARLAMA STRATEJİSİ

Bloglar, sosyal medya ve basın bültenleri dahil olmak üzere birden fazla kanalda içerik oluşturma ve yayınlama için bir editör takvimi oluşturuyoruz.

Web sitenizi arama motorları için optimize etmek üzere web sitesi kodunuzu ve web sitesi içeriğinizi değiştiriyorum.


TEKNİK UYGULAMA

Arama motoru görünürlüğünü artırmak için web sitenizin kodunu optimize ediyor ve kanonik etiketlerde, dahili bağlantılarda ve Meta bilgilerinde değişiklikler yapıyorum.

İÇERİK UYGULAMA

Web sitenizin içeriğini, hedeflenen anahtar kelimeleri içerecek şekilde düzenler ve bunları içerik stratejisine uygun olarak eşleştiririm.

Kullanıcıların ilgisini çekmek ve müşterilere dönüştürmek için alakalı ve yararlı içerik oluşturup dağıtıyoruz.


İÇERİK YARATIMI

Web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için birinci sınıf içerik yazmayı ve alakalı anahtar kelimeleri dahil etmeyi amaçlıyoruz.

SOSYAL MEDYA

İçeriğinizi sosyal medyada viral hale getirmek için içerik paylaşıyor, izleyicilerle etkileşim kuruyor ve tartışmaları teşvik ediyoruz.

ETKİLEYİCİ SOSYAL YARDIM

Influencer’ları, web sitenize geri bağlanan ilgili dahili bağlantılarla web sitelerinde içerik yayınlamaları için tespit ediyor ve ipotek ediyoruz.

Sonuçları takip ediyor ve analiz ediyor, raporlar oluşturuyor ve bulguları önünüze sunuyoruz, böylece gelecekteki iyileştirmeleri buna göre yapabilirsiniz.


AYLIK RAPORLAMA

Kampanya performansını ve anahtar kelime sıralamalarınız üzerindeki etkisini gösteren aylık bir performans raporu oluşturuyoruz.

ÜÇ AYLIK İNCELEME

Elde ettiğiniz sonuçları yansıtan çeyrek dönem için SEO kampanyanızın derinlemesine bir incelemesini alın.

YILLIK RAPORLAMA

Yıllık SEO raporları size SEO kampanyaları hakkında net bir resim sunar ve uzun vadeli karar vermenize yardımcı olur.

Web Siteniz İçin
Daha Fazla Trafik

SEO uzmanı olarak ürün veya hizmetinizin arama motorlarında müşteriler tarafından görülmesine yardımcı oluyorum.

SEO

  • Optimizasyon
  • Anahtar Kelime Araştırma
  • İçerik Pazarlama
  • Raporlama & Analiz
  • Link Oluşturma
Arama Motoru Optimizasyonu Sürecimiz

Benzersiz bir SEO süreci, işletmeniz için harika sonuçlar verir!

SEO UZMANI NEDİR, KİME SEO UZMANI DENİR?

SEO Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu stratejilerinde uzmanlaşmış kişilere denir. SEO Uzmanları, kendilerine hususi teknik ve taktikler geliştirerek web sitelerin arama motorlarında yükselmesini, ilk sıralarda yer almasını sağlarlar.

Başarıya ulaşmış bir SEO Uzmanı sizi arama motorlarında bulunabilir konumlara getirebilir. Meydana getirilen SEO emek harcamaları neticesinde, kullanıcılar ilgili internet sayfasını ziyaret eder ve buna bağlı olarak daha çok potansiyel alan kişi kazanımı elde ederler. Zira kullanıcılara ürün yada hizmetinizi en doğru şeklide sunabilmeniz için bulunabilir olmalısınız. Özetle, Dünyanın en iyi ürün yada hizmetini sunuyor olsanız da “bulunabilir” değilseniz hiçbir işe yaramaz.

SEO NEDİR ?

Ilk olarak klasik olarak SEO kelimesinin açılımına ve işlevini özetlemek gerekirse bir değinelim. SEO kısaltması “Search Engine Optimization” kelimesinin baş harflerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Kendi dilimize çeviri edecek olursak SEO “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. SEO kelimesinin tarihçesine bakacak olursak bu kelimeyi ilk olarak ortaya atan şahıs 2006 senesinde yazdığı yazı ile adından sıkça bahsettiren Rohit Bhargava’dır. Bu meşhur düşünür kendi yazmış olduğu makalede beş ana temel üstünde seo kelimesini ve kavramsal seoyu insanlara tanıtmıştır. Elbetteki 2006 yılından bu yana tam olarak 14 yıl kadar koca bir süre geçmiştir. Bu da demek oluyor ki Rohit Bhargava’nın zamanından bu yana epey fazlaca değişimler yaşandı.

Bu değişimlerin sebebi ise arama motorlarındaki değişiklik ve dönüşümdür. Mesela arama motorları içinde en fazla pazar payına haiz olan Google arama motoru o zamandan bu zamana binlerce yenilikler gerçekleştirmiş oldu. Ve günümüzde de her gün yeni değişimler ve algoritmalar geliştirmektedir. Bu yüzden SEO Nedir sorusuna fazlaca klasik olan “arama motoru optimizasyonu” cevabına ek olarak “devamlı gelişen ve kendisini değişik algoritmalara da açık tutan arama motorlarının değişiklik ve dönüşümlerine paralel bir halde arama motorlarına entegre emekler gerçekleştirmektir” diye bir yanıt verebiliriz.

SEO Avantajları Nedir?

Doğru hedefler ve doğru yol haritası ile SEO’nun bir çok avantajını yakalamak mümkün.

  • Müşterilere ulaşım
  • Arama motorlarında görünür olmak
  • Marka ve marka bilinirliliği
  • Uygun maliyet
  • Etkileşimlerinizi arttırın.
SEO Uzmanına SSS

Kusursuz SEO desteğini almadan önce aklınızdaki sorular ve cevapları.

Her müşteriye, arama motoru optimizasyonu konusunda kapsamlı bir eğitim alacak ve her müşterinin arama sonuçları sıralamasında yükselmesine yardımcı olma konusunda deneyime sahip SEO uzmanı ile çalışılacak. Ayrıca, her SEO uzmanı, aldığınız işin kalitesini garanti eden, size gönderilmeden önce tüm ürün ve hizmetleri inceleyen bir sizlere rapor verecektir.
Her şeyden önce, işinizi resmi bir anket aracılığıyla inceliyor ve analiz ediyoruz. Bu analiz adımından sonra, web sitenize yüksek trafik yaratabilecek maksimum anahtar kelimeleri toplayabileceğiz. Ayrıca, işletmenizle ilgili anahtar kelimeleri, rekabet düzeyini ve her ay ne sıklıkta aranacağını öğrenmemize yardımcı olan anahtar kelime planlama araçlarını kullanıyoruz.
Hizmetimiz için bize başvurduğunuzda, yaptığımız ilk şey size bir anket göndermektir. Bunu tamamladıktan sonra, yukarıda bahsedilen anketi tartışmak ve üzerinde bir analiz yapmak için sizinle bir toplantı planlayacağız veya telefonla arayacağız. Varsa ek sorular sorulacak ve görüşmeden sonra daha fazla araştırma yapmaya ve işletmeniz için özel bir strateji geliştirmeye başlayacağız.

Web sitenizi anahtar kelimeler ekleyerek yükseltmek için bizimle iletişime geçerseniz, o zaman yalnızca kodlama, eklenen etiketler gibi teknik şeyleri değiştiririz ve ardından web sitenizi sıralayacak gerekli anahtar kelimeleri ekleriz. Ancak web sitenizin tasarımını ve yapısını değiştirmeyiz. Yaptığımız her değişiklik size bildirilecektir.
Aylık SEO raporları size gönderilecektir. Bununla birlikte, periyodik olarak daha fazla rapor istiyorsanız, lütfen SEO uzmanınızla iletişime geçin ve ihtiyaç duyduğunuzda size rapor gönderebilmemiz için onları bilgilendirin.

Evet, web sitenizde yazmamızı istediğiniz herhangi bir fikriniz varsa, bize gönderebilirsiniz. Fikirlerinizi veya blog içeriğinizi web sitesine dahil eder ve onları daha da iyi hale getiririz.

SEO uzman ekibimiz, öncelikle işletmenizin web sitesinde trafiği artırmak için gerekli anahtar kelimeleri belirleyecektir. Bu anahtar kelimeler seçildikten sonra, sıralamaları Google’da üst sıralarda olan rakiplerinizin web sitelerini analiz edeceğiz. Daha sonra araçlarımızı web sitelerinin yapısını incelemek ve analiz etmek için kullanırız ve web sitenize benzer bir strateji uygularız.

Başlamaya hazır olduğunuzda bizimle iletişime geçin. Satış danışmanlarımız en iyi teklifi belirlemenize yardımcı olacaktır. Onayınız üzerine size bir sözleşme göndereceğiz ve en kısa sürede çalışmalarımıza başlayacağız.

Evet, web sitenize dahil ettiğimiz değişiklikleri kesinlikle görebilirsiniz. Web sitenizde her değişiklik yapıldığında sizi rapor edeceğiz. Aylık SEO raporları size gönderilecektir. Bununla birlikte, periyodik olarak daha fazla rapor istiyorsanız, lütfen SEO uzmanınızla iletişime geçin ve ihtiyaç duyduğunuzda size rapor gönderebilmemiz için onları bilgilendirin.

Web sitenizi içeriklerinde öne çıkarmak, periyodik olarak ilgi çekici bloglar yazmak ve nihayetinde sosyal paylaşımları ve görünürlüğü artırmak için sosyal yardım blogları ve yayınlar gibi tekniklerin bir kombinasyonu aracılığıyla geri bağlantılar geliştiriyoruz.